Řazení podle: 
celkem 1 položka

5 400,-
dostupnost: 7 dní

STOJAN NA DŘEVO „VĚŽ MAXI 150“ S HORNÍ DŘEVĚNOU POLIČKOU

Elegantní konstrukce základního stojanu maxi, která je navíc doplněna horní dřevěnou bukovou poličkou. Stojan, který pojme již opravdu slušné množství palivového dřeva.

PARAMETRY

Výška: 150 cm

Šířka: 38 cm

Hloubka: 28cm

Váha: 12,7 kg

Barva: GRAFITOVĚ STŘÍBŘITÁ - PLATINA

Povrchová úprava: Kvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven. Dřevěná polička je bez jakékoli povrchové úpravy.

Materiál: Stojan: Ocel 30 x 30 mm, Polička: přírodní masiv bukové dřevo

Příslušenství v ceně: Horní dřevěná polička Buk

VÍCE INFORMACÍ

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i opravdu praktickéúložiště pro sušení palivového dřeva, do kterého se ho vejde úctyhodné množstí, uvidíte sami

kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Přírodní nelakovaná buková dřevěná polička z masivu dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.


aktualizováno: 01.12.2023 09:46:42