E-SHOP - PRODUKTY > DESIGNOVÉ - STOJANY NA DŘEVO > STOJAN NA DŘEVO „VĚŽ STANDART 95“ NA KOLEČKÁCH S VRCHNÍ DŘEVĚNOU POLIČKOU

STOJAN NA DŘEVO „VĚŽ STANDART 95“ NA KOLEČKÁCH S VRCHNÍ DŘEVĚNOU POLIČKOU

Elegantní konstrukce základního stojanu standart, která je doplněna horní dřevěnou poličkou a 4 kolečky, která zajišťují snadnou manipulaci se stojanem. Stojan byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.


4 900,-
dostupnost: 7 dní

PARAMETRY

Výška: 95 cm

Šířka: 38 cm

Hloubka: 28cm

Váha: 10,2 kg

Barva: GRAFITOVĚ STŘÍBŘITÁ - PLATINA, ČERNÁ (výběr uveďte do poznámky v objednávce)

Povrchová úprava: Kvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.

Materiál: Ocel 30 x 30 mm, kolečko s gumovým potahem (nedělá šmouhy) s nosností 50kg/1ks; dřevěná polička: bukové masivní dřevo

Příslušenství v ceně: Kolečka s gumovým povrchem, Horní dřevěná polička – Buk

VÍCE INFORMACÍ

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Z výše uvedených důvodů nabízíme jako samostatný produkt i tento stojan vybavený čtyřmi kolečky, díky kterým se velmi snadno manipuluje i a plně naloženým stojanem, který může vážit cca 60-70kg. Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

Horní dřevěná z masivního bukového dřeva dále zvyšuje využitelnost stojanu na dřevo ještě o horní odkládací anebo poziční plochu například pro umístění květináče.

aktualizováno: 04.12.2022 12:34:45