E-SHOP - PRODUKTY > DESIGNOVÉ - STOJANY NA DŘEVO > STOJAN NA DŘEVO „VĚŽ STANDART 95“ NA KOLEČKÁCH

STOJAN NA DŘEVO „VĚŽ STANDART 95“ NA KOLEČKÁCH

Úplně základní standart provedení kovového stojanu na dřevo, který vyniká jasně geometrickými liniemi tvaru obdélníku, který byl navržen tak, aby svou výškou odpovídal standardní výšce většiny krbových kamen a zároveň pojmul rozumnou porci paliva.


4 200,-
dostupnost: 7 dní

PARAMETRY

Výška: 95 cm

Šířka: 38 cm

Hloubka: 28cm

Váha: 7,9 kg

Barva: GRAFITOVĚ STŘÍBŘITÁ - PLATINA, ČERNÁ (výběr uveďte do poznámky v objednávce)

Povrchová úprava: Kvalitní práškové lakování kovové konstrukce stojanu, které zaručuje výbornou odolnost proti nárazům a otěru při manipulaci se dřevem dovnitř a ven, povrch tohoto laku je snadno otiratelný a čistitelný.

Materiál: Ocel 30 x 30 mm,  kolečko s gumovým potahem (nedělá šmouhy) s nosností 50kg/1ks

Příslušenství v ceně: Kolečka s gumovým povrchem

VÍCE INFORMACÍ

Celý stojan se díky doplňkům v této kombinaci stává již nejen stojanem na dřevo, působivou součástí vašeho interiéru, zdrojem energie ukryté ve dřevě v kombinaci se železem, ale i dalším plnohodnotným kouskem nábytku vašeho domova.

Kovová konstrukce stojanu svou jednoduchostí nechává plně vyniknout  kráse palivového dřeva, které  navíc předává do interiéru domu uloženou pozitivní energii, což je umožněno spolupůsobením oceli se dřevem a  další energii pak uvolňuje při spalování.

Vzhledem k výšce tohoto stojanu se jedná nejen o designový kousek do Vašeho interiéru, ale i o praktickéúložiště pro dosušení palivového dřeva na několik topení, pokud topíte občas, budete mít vždy dostatek suchého dřeva k dispozici.

Z výše uvedených důvodů nabízíme jako samostatný produkt i tento stojan vybavený čtyřmi kolečky, díky kterým se velmi snadno manipuluje i a plně naloženým stojanem, který může vážit cca 60-70kg. Snadná manipulace se hodí nejen při úklidu, stěhování, ale i při plnění dřevem.

aktualizováno: 04.12.2022 12:34:45